top of page

Teslimat Şartları

Kurye hizmeti saat 10:00'de başlamaktadır. Ortalama teslimat süresi 1-2 saat aralığındadır. Tatil dönemlerinde ve hava muhalefeti olduğunda teslimat süresi artabilir.

 

Gönderim ücreti, sipariş ücretinin %10'u olduğu durumlarda teslimat ücretsizdir; onun dışındaki tüm gönderi ücretleri alıcıya aittir. Örneğin Bomonti ya da Nişantaşı Bölgesi için gönderim ücreti 15₺'dır; 150₺ ve üstü siparişlerde gönderim ücreti alınmaz.


Türkiye içi Kargo: Saat 15:00'den önce verilen siparişler, Cuma ve Cumartesi günleri hariç aynı gün içinde kargoya verilir. Ürünlerin size daha taze ulaşması için teslimatı hafta sonuna denk gelen siparişler Pazartesi günü gönderilir. Ülke genelinde ortalama teslimat süresi 1 - 2 iş günüdür. 

Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Gönderimlerin sağlıklı gerçekleşebilmesi için isim soyisim, açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Ödemeler TL üzerinden yapılır. Sitede görünen ürün görselleri, gönderilen ürünlerle farklılık gösterebilir. Fiyatlar herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirilebilir. KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır. 

bottom of page